Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Oznamy obce Veľký Ďur

Plán kultúrnych podujatí na rok 2016Vytlačiť
 

Komisia kultúry, športu a mládeže pri OZ vo Veľkom Ďure zverejňuje Plán kultúrnych podujatí na rok 2016, ktorý si môžete pozrieť v priloženom súbore.


 
 

Pozvánka na stolnotenisový turnajVytlačiť
 

ping-pongKomisia kultúry, športu a mládeže  pri OZ vo Veľkom Ďure Vás pozýva na stolnotenisový turnaj 17. marca 2018 (sobota) v telocvični pri ZŠ vo Veľkom Ďure so začiatkom o 9.00 hod.


 
 

Oznamy obecného úraduVytlačiť
 

Daňové priznanieObecný úrad oznamuje občanom, u ktorých nastali v roku 2017 zmeny týkajúce sa dane z nehnuteľností (napr.: predali, kúpili, dedili, darovali nehnuteľnosti), aby do 31. januára 2018 podali daňové priznanie na Obecnom úrade vo Veľkom Ďure.

 

Obecný úrad oznamuje občanom, u ktorých nastali v roku 2017 zmeny týkajúce sa vyrúbenia poplatku za komunálny odpad, alebo dane za psa, aby ich do 31. januára 2018 oznámili na Obecnom úrade vo Veľkom Ďure.

 


 
 

Oznámenie o zrušení zberu kovových odpadov.Vytlačiť
 

kovyZdruženie obcí pre separovaný zber TATIAR oznamuje občanom, že zber železných odpadov sa v mesiaci marec neuskutoční.


 
 

Zmena ordinačných hodín MUDr. Borsíkovej!Vytlačiť
 

Zdravotné strediskoObvodná lekárka MUDr. Ingrid Borsíková oznamuje svojim pacietom nové ordinačné hodíny v ambulancii vo Veľkom Ďure od 29.1.2018.

 


 
 

Pozvánka na zabíjačkové hodovanieVytlačiť
 

Kultúrna komisia pri OZ vo Veľkom Ďure v spolupráci s obecným úradom Vás pozývajú na Zabíjačkové hodovanie, ktoré sa uskutoční 3. februára 2018 (sobota) o 16.00 hod. v kultúrnom dome vo Veľkom Ďure.

 

zabíjačkové hodovanie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 

Pozvánka na divadelné predstavenieVytlačiť
 

Kultúrna komisia pri OZ vo Veľkom Ďure v spolupráci s obecným úradom organizuje dňa 22. januára 2018 (pondelok) zájazd na divadelné predstavenie v DAB Nitra pod názvom ŠTEFÁNIK - Slnko v zatmení. Cena vstupenky je 9 € a možno si ju zakúpiť u p. Maďarovej na tel. č.: 0917 113 069. Cestovné je zdarma.

ŠtefánikŠTEFÁNIK - Slnko v zatmení

Strhujúci príbeh človeka a štátnika.

Mal horúcu hlavu, šialené plány, uhrančivé oči a planúce srdce. Milan Rastislav Štefánik. Náš najväčší hrdina. Slovenský aj svetový.

Spochybňovaný, zabudnutý, potom znovu oslavovaný, no stále tak trochu neznámy. Bol vedec, astronóm, fotograf, iluzionista, cestovateľ, vynálezca, meteorológ, diplomat, letec, vojak, stratég, vizionár. No bol to hlavne človek hľadajúci šťastie a naplnenie – nielen pre seba, ale aj pre svoj národ. Boli ním očarení muži, ktorí ho stretli počas jeho života, milovali ho ženy aj celé roky po jeho smrti. Keby nie jeho odhodlania, po slovensky by sme sa možno rozprávali v kuchyniach, no nie na univerzitách a na divadelných doskách.


 
 

Zvoz separovaného odpadu - I. štvrťrok 2018Vytlačiť
 

PL - PLASTY:Separovaný odpad

    2. január 2018  (utorok)

    2. február 2018  (piatok)

    2. marec 2018  (piatok)

 

PA - PAPIER:

    15. január 2018  (pondelok)

 

SK - SKLO:

   23. február 2018  (piatok)

 

ŽK - KOVY, KOVOVÉ OBALY:

  5. marec 2018  (pondelok)

odpad.jpg


 
 

Výzva Západoslovenskej distribučnej spoločnostiVytlačiť
 

Západoslovenská distribučnáVážení občania,

na základe žiadosti spoločnosti Západoslovenská distribučná, a.s., v súlade so zákonom č. 251/2012 Z. z. v platnom znení zverejňujeme v priloženom súbore Výzvu pre majiteľov nehnuteľností vo veci odstránenia a okliesnenia stromov a iných porastov ohrozujúcich bezpečnosť a spoľahlivosť prevádzky elektrických vedení. Zároveň zveverejňujeme upozornenie vo veci orezu a výrubu stromov.

Súbor na stiahnutie Výzva ZSE.pdf Výzva ZSE.pdf (364.3 kB)

 
 

Pozvánka na Školský plesVytlačiť
 

Rodičovské združenie pri ZŠ vo Veľkom Ďure Vás srdečne pozýva na Školský ples, ktorý sa bude konať 20. januára 2018 (sobota) v kultúrnom dome vo Veľkom Ďure so začiatkom o 20.00 hod. Vstupné 15 € na osobu. Do tanca bude hrať Dušan Čaplák.

Skolsky_ples.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Súbor na stiahnutie Skolsky_ples.pdf Skolsky_ples.pdf (387 kB)

 
 
Položky 1-10 z 245

dnes je: 18.3.2018

meniny má: Eduard

Počasie Veľký  Ďur - Svieti.com

webygroup
ÚvodÚvodná stránka