Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Oznamy obce Veľký Ďur

Termín vývozu sklaVytlačiť
 

skloZdruženie obcí pre separovaný zber TATIAR oznamuje občanom, že zvoz skla bude vykonávať 9. júla 2018 (pondelok).


 
 

Zájazd na kúpalisko do ŠtúrovaVytlačiť
 

Vadaš ŠtúrovoObecný úrad vo Veľkom Ďure oznamuje občanom, že dňa 12. júla 2018 (štvrtok) organizuje zájazd na kúpalisko Vadaš do Štúrova. Kto má záujem, nech sa prihlási na obecnom úrade. Cestovné pre deti je 1 €, dospelí 2 € za osobu. Odchod autobusu je o 8.00 hod. z autobusových zastávok v obci.


 
 

Povinné očkovanie psov a mačiekVytlačiť
 

Benny.jpgObecný úrad oznamuje občanom, že sa uskutoční povinné očkovanie psov a mačiek proti besnote. Termíny očkovania sú nasledovné: v pondelok 9. júla od 17:00 do 18:00 v Dolnom Ďure pred obecným úradom, od 18:00 do 18:30 v Hornom Ďure pred kultúrnym domom a v utorok 10. júla od 17:00 do17:30 v Rohožnici.

 


 
 

Kosba miestnych cintorínovVytlačiť
 

krovinorezObecný úrad oznamuje občanom, že od 9. júla 2018 (pondelok) bude prebiehať kosba miestnych cintorínov v Rohožnici, následne v Hornom Ďure a Dolnom Ďure.


 
 

Plán kultúrnych podujatí na rok 2016Vytlačiť
 

Komisia kultúry, športu a mládeže pri OZ vo Veľkom Ďure zverejňuje Plán kultúrnych podujatí na rok 2016, ktorý si môžete pozrieť v priloženom súbore.


 
 

Výzva na úhradu daníVytlačiť
 

erb Veľký ĎurObecný úrad vo Veľkom Ďure vyzýva občanov, ktorí neuhradili v termíne splatnosti daň z nehnuteľností, daň zo stavieb, daň za byt, daň za psa a poplatok za komunálne odpady, aby ich uhradili do 15. júla 2018.


 
 

Západoslovenská vodárenská spoločnosť - Generálny pardonVytlačiť
 

ZsVS - Generálny pardonV priloženom súbore je k nahliadnutiu oznam Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a.s. - Generálny pardon platný do 1.7.2018.


 
 

Pozvánka na Jánske ohneVytlačiť
 

Kultúrna komisia pri OZ vo Veľkom Ďure v spolupráci s obecným úradom Vás pozývajú na Jánske ohne 23. júna 2018 (sobota) v parku v Rohožnici so začiatkom o 16:00 hod. O 19:00 hod. vystúpi skupina Ploštín Punk. Vstupné je 3 €, deti do 15 rokov vstup zdarma. O občerstvenie bude postarané.

Jánske ohne Ploštín Punk

 


 
 

Zmena termínu vývozu plastov !Vytlačiť
 

plastyZdruženie obci pre separovaný zber TATIAR oznamuje občanom, že z technických príčin sa zvoz plastov sa bude vykonávať 22.06.2018 (piatok). Za pochopenie ďakujeme.


 
 

Pozvánka na Poľovnícky deňVytlačiť
 

poľovnícky deňPoľovnícke združenie “Trojchotár“ Veľký Ďur Vás srdečne pozýva na Poľovnícky deň, ktorý sa uskutoční 16. júna 2018 v sobotu na poľovníckej chate vo Veľkom Ďure od 09.00 hod.

Pri tejto príležitosti sa uskutoční aj súťaž vo varení kotlíkového  gulášu. Registrácia súťažiacich je od 10.00 do 11.00 hod. na poľovníckej chate, štartovné sa neplatí a drevo  pre súťažiacich je zabezpečené. Varí sa z vlastných surovín - výber surovín je neobmedzený. Vyhodnotenie súťaže bude od 14.00 - 15.00 hod. Na hodnotenie sa odovzdávajú 2 porcie gulášu.

Príďte medzi nás a pochutíte si aj na poľovníckom guláši a občerstvení, ktoré je pre Vás zabezpečené.

 

                                                                                      PZ Trojchotár


 
 
Položky 1-10 z 281

dnes je: 19.7.2018

meniny má: Dušana

Počasie Veľký  Ďur - Svieti.com

webygroup
ÚvodÚvodná stránka