Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Jesenný zber objemného odpaduVytlačiť
 

Zber objemného odpadu

kontajner.jpgObec Veľký Ďur oznamuje občanom, že v dňoch 11. až 14. októbra 2018 organizuje Zber objemného odpadu“ zameraný na vyčistenie súkromných priestranstiev od odpadkov. Obyvatelia obce môžu do kontajnerov uložiť nepotrebné veci z pivníc, povál a dvorov. Spoločne tak dosiahneme hlavný cieľ akcie a to čistejšiu obec, v ktorej všetci žijeme.

 

Rozmiestnenie veľkoobjemových kontajnerov

Veľkoobjemové kontajnery budú rozmiestnené v každej časti obce nasledovne:

  • Horný Ďur - parkovisko pri bytovkách
  • Dolný Ďur - asfaltové ihrisko oproti obecnému úradu
  • Rohožnica - parkovisko pri knižnici

Veľkoobjemové kontajnery nie sú určené pre podnikateľské subjekty!

 

Termín zberu objemného odpadu

Veľkoobjemové kontajnery budú pristavené v určených lokalitách obce od 11.10.2018 (štvrtok v popoludňajších hodinách) do 14.10.2018 (nedeľa). V uvedenom termíne budú kontajnery priebežne vyvážané, preto sa zakazuje prepĺňanie veľkoobjemových kontajnerov a ukladanie odpadov vedľa nich! Taktiež sa zakazuje vyberanie odpadu z kontajnerov!

 

         Čo je možné triediť

Do pristavených kontajnerov je možné uložiť veľkoobjemový odpad, ktorý nie je možné uložiť do bežnej odpadovej nádoby (starý nábytok, koberce, matrace, skrine, postele, kočiare, umývadlá, WC misy a pod.).

 

Čo nie je možné triediť

Do týchto kontajnerov je zakázané ukladať nebezpečný odpad (autobatérie, pneumatiky...), elektronický odpad (chladničky, práčky, počítače, televízory...) a bioodpad (konáre, tráva...).

                                                                                                                                            


 
 

dnes je: 21.4.2019

meniny má: Ervín

Počasie Veľký  Ďur - Svieti.com

webygroup
ÚvodÚvodná stránka