Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Rozhodnutie o navrhovanej zmene činnostiVytlačiť
 

okresny_urad_Nitra.pngObec Veľký Ďur v súlade s § 29 ods. 16 zákona č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov oznamuje verejnosti, že dňa 4.4.2019 bolo Obci Veľký Ďur, ako dotknutej obci, doručené rozhodnutie vydané v zisťovacom konaní: Navrhovaná zmena činnosti "Vzdušné vedenie 2x110 kV, Tr Nitra-Čermáň-Rz 110 kV Veľký Ďur Zmena trasy pre variant 4A" podľa § 29 zákona po ukončení zisťovacieho konania uvedenej zmeny činnosti sa nebude posudzovať.

Uvedené rozhodnutie je priložené v prílohe.

Verejnosť podľa § 24 ods. 4 zákona č. 24/2006 Z. z. v platnom znení, môže podať odvolanie voči tomuto rozhodnutiu aj vtedy, keď nebola účastníkom zisťovacieho konania. Za deň doručenia rozhodnutia sa považuje 15. deň jeho zverejnenia na webovom sídle a na úradnej tabuli príslušného orgánu. Odvolanie treba podať v lehote 15 dní odo dňa oznámenia rozhodnutia v súlade s § 54 ods. 2 správneho poriadku.


 
 

dnes je: 20.7.2019

meniny má: Iľja, Eliáš

podrobný kalendár

Počasie Veľký  Ďur - Svieti.com

webygroup
ÚvodÚvodná stránka