Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

ZBER OBJEMNÉHO ODPADUVytlačiť
 

 

kontajnerObec Veľký Ďur oznamuje občanom, že v dňoch 10. až  13. októbra 2019 sa uskutoční zber objemného odpadu. Obyvatelia obce môžu do kontajnerov uložiť nepotrebné veci z pivníc, povál a dvorov. Spoločne tak dosiahneme hlavný cieľ akcie a to čistejšiu obec, v ktorej všetci žijeme.

 

Rozmiestnenie veľkoobjemových kontajnerov


Veľkoobjemové kontajnery budú rozmiestnené v každej časti obce nasledovne:

Horný Ďur - parkovisko pri bytovkách

Dolný Ďur - asfaltové ihrisko oproti obecnému úradu

Rohožnica – park pri knižnici

Veľkoobjemové kontajnery nie sú určené pre podnikateľské subjekty!

 

Termín zberu objemného odpadu

Veľkoobjemové kontajnery budú pristavené v určených lokalitách obce od 10.10.2019 (štvrtok v popoludňajších hodinách ) do 13.10.2019 (nedeľa). V uvedenom termíne budú kontajnery priebežne vyvážané, preto sa zakazuje prepĺňanie veľkoobjemových kontajnerov a ukladanie odpadov vedľa nich! Taktiež sa zakazuje vyberanie odpadu z kontajnerov!

 

Čo je možné triediť

Do pristavených kontajnerov je možné uložiť veľkoobjemový odpad, ktorý nie je možné uložiť do bežnej odpadovej nádoby (starý nábytok, koberce, matrace, skrine, postele, kočiare, umývadlá, WC misy a pod.).

 

Čo nie je možné triediť

Do týchto kontajnerov je zakázané ukladať nebezpečný odpad (autobatérie, pneumatiky...), elektronický odpad (chladničky, práčky, počítače, televízory...), bioodpad (konáre, tráva...) a odpad, ktorý sa separuje (sklo, plasty, papier, kovy).


 
 

dnes je: 23.10.2019

meniny má: Alojzia

podrobný kalendár

Počasie Veľký  Ďur - Svieti.com

webygroup
ÚvodÚvodná stránka